Якщо ви відправляєтеся у відпустку на період більше двох тижнів, вам необхідно продумати, як ви будете здійснювати підтримання фізичної форми. Так як, відпочинок від тренувань не повинен перевищувати 7- 14 днів, після цього періоду послаблюється загальний тонус м'язів.

І так ваша відпустка займе 30 днів, необхідно дізнатися чи є в окрузі тих місць, де ви будите відпочивати який-небудь фітнес клуб або звичайний тренажерний зал, якщо такі є, вся проблема вирішена. Ви берете тренувальний план, написаний тренером, або плануєте тренування самі, коригуєте тренувальний процес на місці, залежно від наявності обладнання.

Другий варіант: не такий гарний, але не безнадійний, якщо залу немає, а ви їсте далеко в село до бабусі. У цьому випадку пропонуємо організму кардіо навантаження, які призначені для тренування серцево судинної системи так як, серце - це м'язовий орган, його потрібно тренувати, як і біцепс, трицепс і т.д.

І так перша вправа плавання, беруть участь всі м'язи тіла, розвантажується хребет, і здійснюється вище згадана кардіо навантаження.

Робота по господарству, теж може послужити вам не поганий тренуванням, а саме: нарубати дров, допоможіть по городу, вигуляйте домашніх вихованців.

Люди, що працюють у сільському господарстві, дуже добре фізично підготовлені, тому що у них щоденні фізичні навантаження.

Якщо ж бабуся, до якої, ви відправилися у відпустку, дуже шкодує і плекає вас, вихоплюючи відро і лопату з рук, то не залишається вибору, як шукати товсту гілку дерева для підтягувань, можна так само віджиматися від підлоги, присідати, бігати по путівця дорозі ит.д.

Як ви бачите занять багато, головне шукати шляхи, а не шукати причини. Все вийде, головне не лінуватися !!!

© 2014-2015 Фітнес клуб "Фізкульт"
Розробка сайту - МультиДрук